Nights like this

4. prosince 2015 v 23:01 | -T. |  Pohádky
Ležím v posteli na zádech, hlavu mám podloženou miliardou polštářů, a na břichu položený notebook. Jezdím horlivě nahoru a dolů, a hledám film, který by byl pro dnešní večer nejideálnější.

"Tak jaký jsi vybrala?" ozve se ode dveří, mezi kterými stojí úplně nahý, až na ručník, který má omotaný kolem pasu. Při pohledu na toto boží stvoření se musím usmát. Je to zkrátka ráj pro oči. "Rozhoduju se mezi těmahle," odpovídám mu a ukazuju na obrazovku. "Ale za mě asi spíš tenhle, co říkáš? Přece jen, když máme tu vánoční atmošku.." řekla jsem a otáčím se, abych viděla na rozkošné vánoční světýlka omotané kolem čela postele. "Dnes je řada na tobě, takže nemám právo nic říkat," podotkl, ohl se ke mně, a dal mi pusu na čelo. Přešel k oknu, vzal tác s jídlem, který jsme si připravili, a položil ho na stůl. Z břicha mi sebral počítač a položil ho vedle tácu. Potom jednoduchým pohybem strhnul ručník na zem, a vlezl si ke mně pod deku.

"To tu budeš jako ležet nahý?" zeptala jsem se naoko káravě. "Vadí ti to snad?" šibalsky se usmál. "No, to ne, pff..emm..to vůbec ne, ale.." "Jo, máš pravdu," skočil mi do řeči "je to docela nefér." "Co?" nechápala jsem. "Já jsem nahý, ale ty jsi oblečená. To se mi mi nelíbí.." řekl hrubým hlasem "Sedni si." "Ale no taak.. Vždyť mi bude zima!" protestovala jsem. "To si povíme pak. Něco jsem řekl." Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem si opravdu sedla. "Hodná," zapředl, a posunul si mě co nejblíž k sobě. Políbil mě, a pak se opatrně přesunul svými rty na můj krk. Oddaně jsem zavrátila hlavu dozadu. Zatímco mě líbal na krku, rozepínal mi knoflíčky u mé oblíbené košile. Když rozepl úplně poslední, položil mi ruce na holé ramena, a pomalounku z nich stahoval košili dolů. V tomto momentě můj krk nechal být, a užasle pozoroval každičký kousek mé odhalené kůže.
Chytl mě za čelist, a opět mě začal líbat. Jeho levou ruku vedl od mého boku směrem k paži, a pak na záda. Během vteřiny jsem měla rozeplou podprsenku. Pomalu mi ji celou sundal, a zahleděl se na mě. "Mm..." povzdychl si, a pak mě svalil na záda.
Jediným mrštným pohybem mi sundal legíny, i kalhotky. Všechno oblečení odhodil na zem, a rychle nás oba přikryl. "Vidíš, ani to nebolelo," usmál se na mě, a já se k němu přivinula. "Nestěžuju si," zamumlala jsem, položila hlavu na jeho hruď, a nasávala vůni jeho kůže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama