Dospívám (?)

12. června 2017 v 23:42 | -T. |  Hlava do větru
Se mnou je to jako na horské dráze. V jednu chvíli rozhazuju kolem sebe kytičky, na nebe maluju duhu a všude vidím jednorožce a všechno je zalitý sluncem... a pak jako bych šlápla špatně a propadla se do pekla. Těžko říct, jestli to, co cítím teď, je zase jen nějaký výplod mojí až nezdravě nestálé mysli, nebo to mám brát vážně.

Za poslední týden jsem si prošla nepřeberným množstvím pocitů. Ačkoliv mi už nějaký pátek dělá problém se vyznat sama v sobě, mám pocit, že teď jsem k tomu nějak došla.. k tomu důvodu, proč mám takový šílený výkyvy nálad a chovám se tak, jak se chovám. Myslím, že už jsem to tu několikrát psala, ale teď to na mě zase dolehlo. Hodně. I když se někdy snažím nabádat samu sebe, ať si užívám svobodu, ať zkouším dosud nepoznané a dělám věci, co bych ve vztahu dělat nemohla, neudělám to. Nic. Jako bych na to nebyla stavěná. Třeba to tak opravdu je - jsem člověk, co musí mít neustále nějaký vztah, abych se cítila kompletní. Potřebuju silný opěrný bod. Snažím se věřit sama sobě a přesvědčit se, že to, co teď cítím, je opavdové a jen si to nenamlouvám..

Co když se to ale stane. Co když dostanu to, po čem tak zoufale lapám a zase to budu odmítat? Proč to vždycky musí dopadnout tak, že chci vždy to, co zrovna nemám? Před větou "Všechno spraví čas." si zbaběle zakrývám uši a přesvědčuju se o tom, že tohle čas nespraví. Že tohle je konečná citová fáze, do které jsem dospěla a odmítám se jí zbavit nějakým během času. Chci, aby to, co teď cítím, bylo pravé. A aby to bylo natolik silné, aby to zvládlo s něčím hnout.
Jednoduše si myslím, že konečně vím, co od života chci. Že vím, co mi chybí. A že když to dostanu, můj život bude naplněný a všechno bude zalité sluncem a nebe duhové a...

Komukoliv věřím víc, než sama sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hyde Hyde | Web | 28. června 2017 v 18:52 | Reagovat

Čas nemá potřebnou moc, když si podvědomě udržuješ obrázek toho, jak by to mělo vypadat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama