Zacyklila jsem se

5. července 2017 v 1:16 | -T. |  Hlava do větru
Příliš dlouho setrvávám v jednom bodě, ze kterého se ne a ne hnout. Znám spoustu způsobů, jak to provést, ale ke každému jsou potřeba jisté "prostředky", které momentálně nemám, a tak nechávám věci kolem sebe jen plynout a v hlavě si vytvářím představy. Není to o tom, že bych s tím něco dělat nechtěla. Chci, strašně moc. Ale na některé činnosti zkrátka potřebuju parťáka, na jiné zase peníze a na další čas. Buď toho mám málo, nebo to nemám vůbec.

Dost mě taky drží při zemi rozhodnutí ostatních. Ačkoliv by si člověk měl řídit život sám, přichází i situace, kdy má váš osud v rukou někdo jiný. A vám v tu chvíli nezbývá nic jiného, než si trpělivě počkat na verdikt. Můžete se snažit je jakkoliv ovlivnit, ale ta osoba má koneckonců svou vlastní hlavu a tlačení na pilu ani chození po špičkách někdy nemá žádný výsledek.

Myslím si, že něco musí přijít. Buďto se mi musí nějak radikálně změnit život, nebo se mi musí uvolnit jeden z těch žádaných "prostředků". To je jediné východisko z toho jednoho nudnýho bodu.

Tak nějak tuším, že zanedlouho přijde příspěvěk o tom, jak si máte užívat života a jak jsem si dokázala najít alternativní placebo řešící moje momentální problémy. Znám se dost dobře. Na druhou stranu.. nikdo nežije život jen způsobem, jakým by chtěl? Nikdo není pořád veselý, ani neuznává vždy stejnou filozofii. Můžeme se měnit každým dnem, že ano?

Usínám. Deficit spánku a převrácený režim. Dobrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama